איך להזמין טונר למדפסת במשלוח?

צריכים להזמין טונר למדפסת במשלוח? רוצים להיות בטוחים כי אתם מבצעים הזמנה נכונה? קראו את הטיפים הבאים, מהמומחים של אתר  http://toner-center.co.il/ אשר יסייעו לכם לבחור בצורה נכונה וחכמה את הטונרים להם אתם זקוקים, ויהפכו את הרכישה שלכם לטובה יותר.

בחירת הטונר המתאים

השלב הראשון הוא כמובן בחירה של הטונר המתאים למדפסת שלכם. בין אם אתם מחפשים טונר או ראש דיו HP או לכל מותג אחר, התחילו עם חיפוש באתר דרך מספר הדגם של המדפסת שלכם. שם המותג לא מספיק. היום כל יצרנית מדפסות מייצרת מגוון רחב מאוד של מדפסות, ולהן מתאימים ראשי דיו וטונרים שונים. לכן חשוב לבצע את החיפוש על פי מספר הדגם של המדפסת כך שתוכלו לבחור את הטונר או הדיו הנכונים והמתאימים ביותר עבורכם בקלות רבה וללא טעויות.

בחירת הכמות הנכונה

אם אתם מבצעים הזמנה של טונרים או דיו עבור משרד או שימוש עסקי ומוסדי, עדיף לבצע רכישה מרוכזת של כמה ראשי דיו או טונרים כך שתהיה לכם אספקה קבועה ולא תגיעו למצב בו אתם מגלים פתאום כי נגמר לכם הדיו או הטונר ואין לכם חלופיים בו במקום, כך שאתם צריכים להשהות את עבודות ההדפסה למשך מספר ימים עד שתזמינו דיו או טונר חדשים.

הירשמו כלקוחות עסקיים

אם אתם נרשמים כלקוחות עסקיים תוכלו במקרים רבים לקבל הנחות והטבות משמעותיות, בין אם מדובר בהנחה במחיר עצמו ובין אם מדובר בראש דיו חינם על כל הזמנה, משלוח חינם או הטבות אחרות. לקוחות עסקיים רוכשים בדרך כלל כמויות גדולות של ראשי דיו וטונרים לאורך השנה, ולכן רישום כלקוחות עסקיים יזכה אתכם בהטבות שלא כדאי לכם לפספס.

 

טונר למדפסת
Uncategorized
stickyus_admin

איך להזמין טונר למדפסת במשלוח?

צריכים להזמין טונר למדפסת במשלוח? רוצים להיות בטוחים כי אתם מבצעים הזמנה נכונה? קראו את הטיפים הבאים, מהמומחים של אתר  http://toner-center.co.il/ אשר יסייעו לכם לבחור

קרא עוד »