ברכישת דיו או טונר למדפסת ראשון לציון כבר מזמן עברה להזמין מהאינטרנט: מדוע?

הסיבות לכך רבות ומגוונות. כשתדעו אותן – לא תרצו לחזור לקנות בחנות האזורית ליד ביתכם. כל מה שנדרש מכם בסך הכל הוא חיבור לאינטרנט וכרטיס אשראי. מוציאים ראשי דיו למדפסת קודמים, בודקים אלו דגמים הם היו, מאתרים אותם באתר ומשלמים חצי עד רבע מחיר מהמחיר ברוב החנויות. והאיכות? כזו שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר, עם ראשי דיו שנבדקו אחד-אחד במעבדת בוטיק לאיתור תקלות.

מתמחים בכל סוגי המוצרים המתכלים למדפסות

טונר לייזר צבעוני, טונר לייזר שחור לבן וראשי דיו צבעוניים ושחור לבן עבור כל סוגי המדפסות. בחנות זו מוכרים אך ורק מוצרים מתכלים עבור מדפסות. צוות החנות מורכב מעובדים מומחים הבקיאים בשיטות בדיקת דיו למדפסת או טונר שמגיע במשלוח. אתם כלקוחות תקבלו רק מוצרים 100% תקינים. את המוצרים הבלתי תקינים אנחנו נזהה לפני המשלוח ונשגר חזרה לספקים שלנו מבלי שבכלל תדעו זאת.

מקצצים במחיר וחוסכים לכם 70% מעלויות ההדפסה

במוצרים כמו דיו או טונר למדפסת ראשון לציון על רוב עסקיה כבר מזמן בחנות המקוונת שלנו, והיא יודעת מה היא עושה: חוסכת 70% מעלויות ההדפסה! המשמעות היא שכאשר אתם מדליקים אתה המדפסת או שולחים מוצר להדפסה, תחושת המחסור והבזבוז כבר לא תקונן בקרבכם, ואתם תוכלו להשתמש במכשיר לעתים תכופות בלי לחוש אשמה.

משלוחים עד הכתובת על חשבון הקנייה

קניתם מומרי דיו או טונר בחנותנו? אנחנו נשלח לכם אותם עם שליח של דואר ישראל שיגיע עד הכתובת שלכם במדויק, ללא מפגש בסניף הדואר או במרכז המסחרי היכן שאתם גרים. כל לקוח יקבל את המשלוח שלו בדיוק לכתובת אותה הוא ציין במעמד הקנייה. המוצרים יצאו מהר מאד ויגיעו ביעילות רבה כשהם ארוזים ומוגנים.

שירות מעל לכל – ללא עיכוב משלוחים

אנו משרתים כל לקוח, כולל לקוח שאינו בקיא ב- IT ועל כן אינו יודע איזה דגיו או טונר הוא צריך. במקרה כזה אנחנו מסייעים לאתר מהי המדפסת ועל פיה – מוצאים את המוצר המבוקש. לחילופין, אם מדובר בלקוח קיים – ניתן לזהות את ההזמנה הקודמת ולשגר אותה ליעד שוב באותה מתכונת. בואו להזמין מאתנו וקבלו שירות שיגרום לכם לחוש ביטחון בקנייה שלכם.

דיו למדפסת
Uncategorized
stickyus_admin

טיפים לרכישת דיו למדפסת

דיו למדפסת מומלץ לרכוש בחנות אינטרנטית. בשונה מהחנות הפרונטלית, שלרוב עוסקת גם במכירת מחשבים וחומרה, חנות אינטרנטית מקדישה את כל משאביה לדיו למדפסת ולטונרים. היא

קרא עוד »
דיו למדפסת
Uncategorized
stickyus_admin

המדריך המלא לקניית דיו למדפסת

כדי לקנות דיו למדפסת מומלץ להיעזר במדריך הקצר הזה שישמש אתכם לקנייה נוחה, יעילה, זולה יותר ויחסוך לכם כאבי ראש מיותרים. ראשית כל, ההמלצה הראשונה

קרא עוד »