דברים שכדאי לדעת על רכישת דיו למדפסת

כאשר בוחרים חנות לרכישת דיו למדפסת, מומלץ להתרכז ברכישה אינטרנטית. באינטרנט, ניתן לקבל שירות טוב יותר מאשר בחנות הפרונטלי וגם מקצועי המאפשר לסמוך על המוצרים במאת האחוזים. בשונה מחנות פרונטלית, שעשויה לעסוק גם בתחומי מחשוב אחרים, החנות האינטרנטית עוסקת רק בדיו ובטונרים. היא מחזיקה צי של דגמים ממוחזרים ומקוררים שנבדק בהקפדה רבה, כשמוצרים פגומים נשלחו לספקים לפני שהוצאו למכירה עבור הלקוחות הסופיים. כתוצאה מכך, הספקים כמעט שלא סופגים החזרות מהם, אלא רק מהחנות, ואלו החזרות שהרבה יותר קל לטפל בהן. כתגמול, מיטיבים הספקים עם חנות זו ומשווקים לה דיו למדפסת בתעריף מוזל המאפשר להם למכור זאת לכם במחירים ללא תחרות.

מקצועיות חסרת פשרות

כל מוצר דיו למדפסת שתרכשו בחנות אינטרנטית נבדק בהקפדה רבה ולכן אתם קונים אותו במצב תקין, ללא חוסרים בדיוק ממוחזר וללא התייבשות במוצר המקורי. המוצר שיהיה ברשותכם 100% תקין, בטוח ומיועד לשימוש מלא למשך תקופת הדפסה ארוכה.

עבודה שירותית מול כל מזמיני המוצרים

חנות דיו למדפסת המשווקת את מוצריה באינטרנט עובדת עם לקוחות מנוסים וחדשים, מספקת הדרכות ראשוניות למי שקונה בפעם הראשונה את מוצרי ההדפסה ומעדכנת לקוחות מנוסים על מוצרי הדפסה מתקדמים המוצבים במדפי המכירה שלה.

משלוח עד לכתובת היעד

הזמנת דיו למדפסת דרך שירות זה מאפשרת את קבלתו בבתיכם או בעסק ללא צורך בהגעה לנקודת מסירה מרוחקת. בדרך זו אתם מקבלים את המוצרים ביעילות לכתובות שלכם ובאופן פלאי נמנעים מהמתנה ממושכת. בשונה ממה שצפוי לחשוב, דווקא שירות משלוח דלת לדלת נחשב יעיל ומהיר יותר כפי שהוכיחה מציאות העבר, וזאת משום שצד שלישי, מנהל נקודת המסירה, אינו מעורב. המשמעות היא שאתם כלקוחות לא סופגים את זמן מיון המוצרים לפני שהם מסופקים לכם.

 

 

טונר למדפסת
Uncategorized
stickyus_admin

איך להזמין טונר למדפסת במשלוח?

צריכים להזמין טונר למדפסת במשלוח? רוצים להיות בטוחים כי אתם מבצעים הזמנה נכונה? קראו את הטיפים הבאים, מהמומחים של אתר  http://toner-center.co.il/ אשר יסייעו לכם לבחור

קרא עוד »