דיולנד – החנות המושלמת לרכישת דיו וטונרים באינטרנט

הכירו את דיולנד, חנות שיווק ומכירה למוצרים מתכלים למדפסות, דיו וטונרים. דיולנד היא חנות אינטרנטית, בה ניתן לנפק ולערוך הזמנות באינטרנט הן למשרדים והן לכתובות של דירות ובתים פרטיים. מהם היתרונות שלכם ברכישה באתר דיולנד?

מוצרי איכות ללא תחרות

המוצרים בדיולנד תמיד יתקבלו בבתיכם ובמשרדיכם באיכות חסרת פשרות, ללא חוסרים וללא פגמים. החברה עוסקת במכירת מוצרים מתכלים בלבד, ללא מחשבים וללא ציוד היקפי, מה שמאפשר לה להפנות המון משאבים לבדיקות מקיפות של כל סחורה שמגיעה אליה מהיצרנים ומהספקים. המוצרים הפגומים מזוהים במהירות וביעילות ונארזים לצורך משלוח חוזר אליהם. לא אתם, כלקוחות, הם שעושים זאת, אלא צוות "דיולנד", הרבה לפני שהמשלוח מגיע אליכם. ומה זה אומר על המחיר? שהוא יהיה זול עבורכם: הספקים לא אוהבים שיש החזרים מהלקוחות וכאשר ריטואל זה נמנע מהם, הם יכולים לעבוד ביעילות יתר. על כך, הם מזכים את "דיולנד" בתעריפי רכש נמוכים המאפשרים לה למכור את המוצרים במחירים אטרקטיביים.

שירות מעל לכל: בדיולנד כל לקוח מקבל את המענה הרצוי עבורו

צוות "דיולנד" עורך הדרכות הן עבור לקוחות חדשים שאינם בקיאים בדגמי דיו וטונרים ואפילו לא יודעים מהו הדגם המתאים למדפסת שלכם. הם עוזרים להם לאתר אותו וממליצים על מוצרי איכות בתחום. המלצות אלה תקפות גם ללקוחות שכן בקיאים בדגם הדיו והטונרים שלהם. הם יקבלו עדכונים מצוות אתר https://www.dioland.co.il לגבי יצרנים חדשים ששולחים מוצרים ממוחזרים איכותיים וחסכניים.

משלוחים עד לכתובות היעד של ההזמנות שתבצעו

המשלוחים לא נעשים אל סניפי דואר ישראל ולמרכזי האיסוף הקרובים, אלא עד אליכם ישירות. בכך, אתם חוסכים זמן ומאמצים ומקבלים את המוצרים ביעילות ובקלות ללא צורך בנסיעות וחיפושים אחר חבילתכם. השירות ניתן הן עבור בתים ודירות פרטיות והן עבור משרדים.

 

טונר למדפסת
Uncategorized
stickyus_admin

איך להזמין טונר למדפסת במשלוח?

צריכים להזמין טונר למדפסת במשלוח? רוצים להיות בטוחים כי אתם מבצעים הזמנה נכונה? קראו את הטיפים הבאים, מהמומחים של אתר  http://toner-center.co.il/ אשר יסייעו לכם לבחור

קרא עוד »