דיו או טונר למדפסת טבריה

מדוע יהיה זה מומלץ לא להקל ראש בבחירת אתר האינטרנט ממנו תזמינו דיו או טונר בפעם הבאה שהם ייגמרו לכם? כיצד תוכלו להבטיח גם מחיר טוב וגם חוסר פגיעה באיכות המוצר? ומה בנוגע לשירות, אדיבות הנציגים המוכרים ואיכות המשלוחים? הידעתם כי ניתן למצוא באתר אינטרנט אחד מחיר מעולה, איכות חסרת פשרות וגם שירות ומשלוחים שנדיר למצוא כיום עבור כל מחסנית דיו או טונר שתקנו?

בשונה ממוצרים מחשוב קבועים כמו מקלדת, מסך ומדפסת, הדיו שלה, או הטונר של מדפסת הלייזר אינם עוד מוצרים מני רבים! אלו מוצרים מתכלים, ממש כמו האוכל שאתם קונים בסופר. האם הייתם מתפשרים על המרכול שלכם? לא, ומאותה סיבה, לא צריך להתפשר על המקום בו קונים את הדיו ואת הטונר שלכם. עבור לא מעט מחוג הלקוחות שלנו, המזמינים דיו או טונר למדפסת טבריה משמשת כמקום מגורים או עבודה, מה שמצביע על עומס משלוחים לא קטן בעיר הצפונית. יחד עם זאת, אצלנו כל לקוח יקבל את הזמנתו בזמן, ללא דיחוי, ומתי שהובטח לו במעמד הקנייה.

כיצד ניתן לשמור גם על מחיר נמוך וגם על איכות גבוהה?

ובכן, המודל שלנו מתבסס על שני אלמנטים: קשרי ספקים טובים, ומקצועיות חסרת פשרות בתחום הטכני של חומרי הגלם להדפסה. האלמנט הראשון מאפשר לנו לקבל מחירים נמוכים עבור כל דיו למדפסת או טונר שאנחנו קונים, ובכך – גם המחיר שאתם מקבלים ייחשב לצ'ופר לכשעצמו. האלמנט השני מבטיח לכם שמירה פר אקסלנס מפני מוצרים לא איכותיים. כל ראש דיו או טונר נבדק: מי שלא עומד באיכויות הנדרשות להדפסה, ומי שמחסנית הדיו או הטונר שלו לא מלאים, אנחנו מחזירים לו את המשלוח. על המדפים שלנו – תמצאו אך ורק איכות.

המשלוחים – כיצד מתבצעים ובמה זה כרוך?

משלוחים חינם לכל רחבי טבריה באמצעות הדואר. אנו לא נבקש מכם להגיע לנקודת איסוף, ובוודאי שלא תידרשו להגיע לחנות כלשהי. הכל יסופק לכם עד פתח המשרד או הבית. לגבי הזמנים של המשלוחים, אנו מאד אמינים ומאד אכפתיים שכל לקוח יאהב את השירות שהוא מקבל: בתחום כמו הזמנות דיו או טונר למדפסת טבריה נחשבת לעיר עסוקה, ועומס המשלוחים הוא עובדה מוגמרת. יחד עם זאת, המשלוחים יגיעו לכל בית ומשרד בעיר במועד שהובטח, וללא דיחוי.

כיצד מומלץ לייעל את קבלתם של משלוחי דיו או טונר למדפסת?

בעבודה, רצוי למנות איש IT שיהיה עמנו בקשר, אף על פי שגם אם עובד אחר יתקשר אנחנו לא נעכב אף הזמנה. בבית, מומלץ להתנהל בדרך דומה, אבל ברמה העקרונית כל אחד שמבחין כי נגמר הדיו יכול להתקשר ולהזמין. לעניות דעתנו, רצוי להמעיט במשלוחים, אבל כאשר מבצעים אותם – להזמין הרבה דיו או הרבה טונרים, על מנת שלא תיתקעו ללא מוצרי הדפסה מתכלים כלל, ותמיד יהיו לכם באחסון מאיפה להחליף. בקרב לקוחותינו, ללא מעט מזמיני דיו או טונר למדפסת טבריה היא העיר בה הם מבלים את מרבית זמנם, בין אם לצורך עבודה, לצורך מגורים ולעתים שניהם גם יחד.

בבואנו לספק מענה להזמנות מאת לקוחותינו, מדובר במקרים רבים בריבוי מוצרים בדיוק מסיבה זו: שמירה על מלאי דיו ומלאי טונרים זמין בכל עת.

קומג'ט – במשלוחי דיו או טונר למדפסת טבריה מאכלסת לא מעט מלקוחות החברה!

חלקם עובדים, חלקם דיירים – אך מה שבטוח, הם יודעים שיש להם כתובת מעולה לאספקת מוצרי הדפסה. אנחנו חוסכים להם כ- 70% מעלויות ההדפסה ללא צורך בהתייעלות! הם זוכים לעבודה מקצועית מחד ולא יקרה מאידך.

להזמנות דיו או טונר למדפסת טבריה והסביבה חייגו לקומג'ט: 1599-50-49-48

 

 

טונר למדפסת
Uncategorized
stickyus_admin

איך להזמין טונר למדפסת במשלוח?

צריכים להזמין טונר למדפסת במשלוח? רוצים להיות בטוחים כי אתם מבצעים הזמנה נכונה? קראו את הטיפים הבאים, מהמומחים של אתר  http://toner-center.co.il/ אשר יסייעו לכם לבחור

קרא עוד »