דיו במבצע מחנות מקוונת מקצועית ואיכותית

אם אתם שואפים לרכוש דיו מחנות בוטיק, לדעת שאין תקלות ושמבצע הרכישה יוכתר בהצלחה, חנות מקוונת היא מה שאתם זקוקים לו יותר מכל. בחנות זו תוכלו למצוא מחירים בהנחה של עשרות אחוזים בשל תנאי יבוא מועדפים. וכיצד הקשר בין מקצועיות לבין יבוא טוב נרקם יחדיו?

המקצועיות של החנות מובילה לתנאי יבוא זולים המאפשרים לנו למכור בזול כל ראש דיו

המקצועיות של החנות מתבטאת בתחזוקה נכונה של המוצרים. הם מתוחזקים כשהם שמורים היטב, לא מתייבשים ולא נרקבים. ראש דיו למדפסת CANON שכן מגיע כזה במשלוח נשלח מידית לספק, ולכן אנחנו לא מחכים שהלקוחות יתלוננו. הגיע משלוח חדש לחנות? הוא מיד ייבדק. הפריטים הפגומים יישלחו חזרה לספק. בכך, מי שרוכש כאן זוכה מיד למוצרים תקינים, איכותיים ומשובחים ביותר, כאלו שיממשו פעולה איכותית של המדפסת. בכך, אתם יודעים שיש לכם על מי לסמוך, וזה הסוף להפתעות המיותרות בתחום המוצרים המתכלים למדפסות.

השירות של החנות מזכה רבים וטובים בייעוץ איכותי

אנו יותר מנשמח לייעץ לכל לקוח ולקוחה מה מתאים יותר מכל למדפסת על מנת שתפעל כראוי, לאורך זמן וללא צורך בהחלפות ראשי דיו לעתים תכופות: ראשי דיו למדפסת EPSON תחליפיים או מקוריים. אנו נקבע זאת על פי דגם המדפסת ופרק הזמן שהיא כבר משרתת אתכם בבית או במשרד. בנוסף, אנו נסייע לכל אחד ואחת לאתר מחסנית דיו רלוונטית גם במקרה ששכחתם מהו דגם המחסנית או מהי המדפסת שלכם. אנו נעשה זאת באמצעות זיהוי ויזואלי של המדפסת או על בסיס עיון בהזמנות קודמות שלכם, אם נעשו.

נגישות מלאה למוצרי דיו

הנגישות שלנו באתר https://www.d-hinam.co.il/ היא אחת היתרונות הבולטים כאן. אין כזה דבר שהזמנה מסתיימת ב- "אין", "אזל" או "חכו כמה שבועות". כל מוצר דיו שתזמינו ישוגר במהרה לבית או למשרד שלכם ויגיע לכל המאוחר לאחר כמה ימי עסקים. ההגעה תתבצע ישירות לבית הלקוח או למשרד שלו, ולא לכתובת משרד הדואר או מרכז המשלוחים. המשלוחים המידיים נעשים על ידי שליח של דואר ישראל, אך במקום פתק של דואר רשום הוא יגיע עם המוצרים ממש עד לכתובת שלכם ובכך יחסוך לכם יום סידורים שהיה גורע מזמנכם. אתם חוסכים בהזמנה כאן עד 70% בממוצע מההוצאות על הדפסה בדרך כלל.

 

טונר למדפסת
Uncategorized
stickyus_admin

איך להזמין טונר למדפסת במשלוח?

צריכים להזמין טונר למדפסת במשלוח? רוצים להיות בטוחים כי אתם מבצעים הזמנה נכונה? קראו את הטיפים הבאים, מהמומחים של אתר  http://toner-center.co.il/ אשר יסייעו לכם לבחור

קרא עוד »