דיו למדפסת בהתאמה אישית מחנות מקוונת

אם אתם מחפשים דיו למדפסת באיכות מספקת, במחיר זול ובמסגרת תנאי שירות מעולים, הפתרון נמצא באינטרנט. לא צריך להזמין מאיביי וגם לא מעלי-טרנספר, אלא מחנות ישראלית שמשווקת את המוצרים ברשת. החנות מקבלת את מוצרי הדיו מהיבואנים הרשמיים בארץ, אך זוכה למוצרים איכותיים פי כמה וגם בזכות למכור כל אחד מהם בעד 70% פחות ממחיר בחנות ממוצעת. כיצד זה קורה, אתם בוודאי שואלים?

איכות חסרת פשרות בכל מוצר דיו

כאשר החנות קולטת משלוחי דיו למדפסת היא לא ממהרת לשים על מדפי המכירה ובוודאי שלא לשלוח ללקוחות שהזמינו. קודם כל נערכת בדיקה למוצרים. מוצר שנמצא פגום משוגר חזרה לספק באופן מידי. בשל כך שזוהי חנות שמוכרת רק דיו למדפסת וטונרים ללייזר, יש לה את כל משאבי הזמן והיכולת לבדוק בדיקה מקיפה את המשלוחים. חנות שמוכרת גם מחשבים, מדפסות ומוצרים היקפיים אינה מחזיקה במשאבי זמן כאלו ועלולה למכור לכם מוצרים פגומים.

מחיר שלא תמצאו בשום מקום אחר

המחיר ניתן לחנות עקב השם הטוב שהיא צברה בתחום האיכות וגם בעקבות ניסיון ארוך טווח של הספקים, לפיו הם יודעים שאם אנחנו מחזירים דיו למדפסת במשלוח, משמע שיש עמו תקלה באמת, ולא עקב לחצים שאין בהם אמת. עקב כך שגם המכירות עומדות בקצב מצוין וגם ההחזרות נעשות באמינות, אנחנו זוכים למכור ראשי דיו מכל הדגמים במחירים נמוכים ביותר.

שירות נדיר שקשה למצוא במקומות אחרים

האדיבות של המוכרים שיסייעו לכם למצוא ראשי דיו נכונים למדפסת שלכם, המשלוחים שיגיעו בדיוק עד בית הלקוח או העסק שלו ללא צורך לצאת ליום סידורים, ושירות הייעוץ שמספקת החנות בנוגע לקניית מחסניות דיו למדפסת מקוריות או תחליפיות – לא משאירים מקום לספק. מדובר בחנות אשר מספקת דיו למדפסת במשלוח ברמה אחרת של שירות אשר מביאה את הלקוח להיות החוליה החשובה ביותר בשרשרת העסקית. בשל כך, לקוחות רבים נוטשים את חנויות הערים ומצטרפים אלינו, זוכים בדיוק בראשי דיו מהדגמים הרצויים להם וב- 100% תקינות בכל פרמטר. בשל כך, חנות זו זוכה לפופולאריות רבה שרק הולכת ומתעצמת. דיו למדפסת חשוב מאד לקנות במקום שאתם יודעים שאתם משורתים בו כנדרש, ועל פי שביעות רצונכם על מנת להגדיל את סיכוייכם להיות מרוצים גם מהמוצרים.

טונר למדפסת
Uncategorized
stickyus_admin

איך להזמין טונר למדפסת במשלוח?

צריכים להזמין טונר למדפסת במשלוח? רוצים להיות בטוחים כי אתם מבצעים הזמנה נכונה? קראו את הטיפים הבאים, מהמומחים של אתר  http://toner-center.co.il/ אשר יסייעו לכם לבחור

קרא עוד »