דיו למדפסת מקורי או תואם – מה כדאי לבחור?

רבים אשר רוצים לרכוש דיו למדפסת מתלבטים האם לרכוש דיו מקורי או תואם. ההתלבטות מגיעה בעיקר כתוצאה מפער משמעותי מאוד במחירים, פער אשר גורם לרבים לתהות מה יהיה יותר נכון – האם לרכוש דיו מקורי או דיו תואם.

ובכל, לפני הכל חשוב להדגיש כי גם כאשר מדובר על דיו תואם, לא כל ראשי הדיו הם באותה רמת איכותי, ולא כל ראשי הדיו התואמים הם איכותיים. לכן במאמר זה שימו לב כי אנו מתייחסים לראשי דיו איכותיים בלבד, וחשוב שתבדקו זאת לפני שאתם מבצעים רכישה, אחרת ההתלבטות הינה פחות חשובה וכל עוד לא מדובר בראשי דיו איכותיים, עדיף לבחור במקור.

התאמה 1:1 למקור

היום ניתן למצוא מגוון רחב של ספקים אשר מציעים דיו או טונר תואם, וכפי שציינו מעלה – לא כולם באותה רמת איכות. לכן, אם רוכשים דיו תואם חשוב מאוד לבצע רכישה מספק אשר מציע לכם דיו התואם בצורה מלאה לדיו המקורי, ומתאים בדיוק למדפסת שלכם.

טונר תואם איכותי יכול לספק לכם בדיוק את מה שמספק לכם הטונר המקורי, ולכן כאשר אתם בוחרים בטונר כזה עדיף בהחלט לרכוש טונר תואם וליהנות מהיתרונות שלו ומחסכון שיכול לעמוד על עשרות שקלים, ולעיתים אפילו יותר מכך.

אחריות על דיו או טונר תואם

חשוב מאוד לבדוק כי הספק בו אתם בוחרים מציע לכם טונרים או ראשי דיו תואמים עם אחריות של לפחות שנה. כך תוכלו להיות בטוחים כי הספק באמת מספק מוצרים איכותיים, עובדה שהוא מוכן להתחייב על כך שיחליף לכם את המוצר במידה והוא לא יהיה איכותי כמו שהובטח או שתהיה בו בעיה כלשהיא.

טונר למדפסת
Uncategorized
stickyus_admin

איך להזמין טונר למדפסת במשלוח?

צריכים להזמין טונר למדפסת במשלוח? רוצים להיות בטוחים כי אתם מבצעים הזמנה נכונה? קראו את הטיפים הבאים, מהמומחים של אתר  http://toner-center.co.il/ אשר יסייעו לכם לבחור

קרא עוד »