דיו למדפסת רוכשים בחנות דיו כמעט חינם ונהנים ממוצרים איכותיים ללא עוררין

דיו כמעט חינם – חנות הדיו והטונרים המושלמת בשבילכם! בחנות דיו כמעט חינם עוסקים במכירה מקצועית של דיו וטונרים למדפסות. ומהי מכירה מקצועית? הכנת תשתיות מכירה שימנעו החזרים מכם המעט לחלוטין. כל מוצר יהיה שלם, ללא דיו יבש וללא אבקה חסרה בטונר. ניתן לרכוש מוצרים תחליפיים ומקוריים של כל פירמות ההדפסה. כיצד כל זה קורה בפועל?

תשתית בדיקות ענפה לכל משלוח מהספקים

הבדיקות של איכות המוצרים לא נעשות בעקבות פגמים שאתם מדווחים עליהם אלא הרבה קודם לקנייה שלכם. כבר במעמד המשלוחים הראשונים של הספקים לחנות היא עורכת בדיקות מעבדה לתכולה. מארזים עם דיו פגום למדפסת וטונר חסר מוחזרים לספק עם הערות לגבי מה היו הפגמים. בכך, הספק מקבל מוצרים חדשים ואינו עוסק בהחזרים של מוצרים משומשים שכבר נמכרו ללקוחות. על כך, מתגמלים ספקי הדיו והטונרים את דיו כמעט חינם בתעריפי רכש נמוכים המאפשרים לה למכור לכם במחירים משתלמים במיוחד.

שירות מעולה לכל מי שמבקש לקנות דיו וטונרים

עוד יתרון הנובע מהזמנת מוצרים באתר https://www.d-hinam.co.il טמון בשירות שהחברה מספקת. נציגיה מסייעים הן ללקוחות שכלל לא יודעים מהו דגם מחסנית הדיו או סוג הטונר הנכון למדפסת שלהם והן ללקוחות שכן יודעים אך מעוניינים לשדרג את המוצר. במקרה הראשון מסייעים נציגי החברה לאתר את דגמי מוצרי ההדפסה החסרים. במקרה השני הם מעדכנים את הקניינים אודות פירמות חדשות המתמחות בייצור מוצרים תחליפיים איכותיים גם להגשמת חיסכון במחיר וגם להבטחת מוצרים יותר איכותיים.

משלוחים עד לכתובת המשרד או הבית

יתרון נוסף מבית "דיו כמעט חינם" הוא המשלוחים: הם פשוט מגיעים עד כתובת היעד או המשרד ללא צורך לגשת למרכז חלוקה מרכזי ולקבל שם את הסחורה. בכך, גם נחסכת נסיעה וגם נחסך זמן יקר לשם קבלת המוצרים שנרכשו.

 

טונר למדפסת
Uncategorized
stickyus_admin

איך להזמין טונר למדפסת במשלוח?

צריכים להזמין טונר למדפסת במשלוח? רוצים להיות בטוחים כי אתם מבצעים הזמנה נכונה? קראו את הטיפים הבאים, מהמומחים של אתר  http://toner-center.co.il/ אשר יסייעו לכם לבחור

קרא עוד »