דיו למדפסת BROTHER מחנות מקצועית: הזמנות דרך האינטרנט

דיו למדפסת BROTHER מומלץ להזמין רק באינטרנט. בין אם אתם מזמינים את כל 4 הצבעים או רק את המחסנית השחורה, רצוי שאת הקניה תבצעו ברשת ולא בחנות במרכזה של עיר או בטבורו של ישוב. הסיבות לכך מאד מגוונות: ראשית כל, באינטרנט, החנות היא בעלת משאבי יתר לביצוע בדיקות, זיהוי מחסניות דיו למדפסת תקולות והחזרתן לספקים. שנית, המחירים של ראשי דיו באינטרנט עשויים להיות זולים עד 70% ממחירם הממוצע במקומות אחרים. שלישית, השירות שתקבלו יהיה ברמה גבוהה פי כמה מבכל מקום אחר שמספק ראשי דיו.

איכות מוצרים חסרת פשרות

לא בכדי המוצרים כאן זולים מאד במחיר. זה זיכיון שהחנות מקבלת מהספקים המובילים בענף עקרב מדיניות החזרות אחראית ונוחה שהיא נוקטת מולם. בימי הגעת המשלוחים, החנות בודקת את המחסניות אחת לאחת ושולחת את הפגומות לפני שהיא קלטה הזמנה מאיזשהו לקוח. בתקופת המסחר, כשמתחילות ההזמנות להיקלט במערכת, כלה לקוח זוכה רק במוצר 100% תקין. המוצרים הפגומים נשלחים לספק ומגיעים אליו במרוכז. הספק לא צריך לספוג עוד החזרות ועל כך הוא מעריך את החנות ומספק לה ראשי דיו במחירים זולים ומשתלמים. בכך, החנות מתמחרת במחיר שאינו רחוק מכך ומאפשרת לכם ליהנות ממוצרים במחירים מעולים.

שירות שנדיר למצוא במקומות אחרים

השירות כאן הוא אחד הנושאים החשובים והבולטים. ראשית כך, ניתן לשוחח עם החנות בכל נושא ייעוץ שהוא: מציאת מחסנית למדפסת שאינכם יודעים מהם דגמי הדיו שלה, מציאת מחסני משודרגת שתשפר את יכולות ההדפסה שלכם (מקורית או תחליפית של איזושהי פירמה), ועוד. בנוסף, החנות מקיימת שירות משלוחים עד לכתובתו של הלקוח, למשרד או לבית. תחת תנאי שירות כאלו מאד משתלם לקנות דיו למדפסת BROTHER.

מקצועיות חסרת תקדים

החנות לא רק מספקת ראשי דיו אלא דואגת שכל אחד מהם יתקבל כשהוא איכותי, ללא חוסרים וללא יובש. היא שומרים על סטנדרט ספקים גבוה, כזה שמספק את המוצרים עם איכות החומר הטובה ביותר בתחום התחליפיים, וכמובן שומרת על קשר עם הספקים המקוריים הייצ' פי, ברדר, וכד'. בכך, היא מאפשרת לכם ליהנות ממקצועיות חסרת תקדים, כזו שתיטיב עם המדפסת שלכם, תשמור על אורח החיים שלה לפרקי זמן ארוכים ותספק לכם הדפסות איכותיות.

טונר למדפסת
Uncategorized
stickyus_admin

איך להזמין טונר למדפסת במשלוח?

צריכים להזמין טונר למדפסת במשלוח? רוצים להיות בטוחים כי אתם מבצעים הזמנה נכונה? קראו את הטיפים הבאים, מהמומחים של אתר  http://toner-center.co.il/ אשר יסייעו לכם לבחור

קרא עוד »