דיו למדפסת HP מחנות מקוונת

דיו למדפסת הוא מוצר שלא הייתם מעוניינים לרכוש ממקום שאינכם מכירים ואינכם סומכים על טיבו במאת האחוזים. בדיוק משום כך, אין כמו הזמנה מחנות באינטרנט. בשונה מהחנות הפרונטלית – היא אינה תלויה בהסכמי יבוא יקרים, אלא בהסכמים נדיבים שניתנו לה על בסיס מקצועיותהּ: היא בוחנת כל ראש דיו שנכנס לחנות, מחזירה לספק אם פגום ומוסרת ללקוח מוצר תקין במאת האחוזים, מלא, עם דיו מוכן לשימוש.

היתרונות של חנות מקוונת על חנות פרונטלית

  • שירות – החנות משרתת את הלקוח באופן יסודי, הכולל משלוח עד אליו, ייעוץ טלפוני ובמיילים.
  • מחירים – החנות מתחייבת למחירים לא יקרים, הודות להסכמי יבוא זולים עליה היא חתומה.
  • מקצועיות – החנות מתחייבת למקצועיות חסרת פשרות, אי משלוח מוצרים פגומים ודיוק בזמנים.

כשאתם קונים דיו למדפסת מחנות באינטרנט – אתם מבטיחים לעצמכם מוצר איכותי, תחת תנאי שירות חסרי תקדים שלא נראים במקומות רבים למכירת ראשי דיו וטונרים בחוץ.

כיצד מתחילים

הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא לפנות לאתר האינטרנט של חנות אינטרנטית ולשלוח את ההזמנה. אם אינכם יודעים מהי, אלו ראשי דיו אתם צריכים, מהו דגם המדפסת שלכם, וכד', ניתן ליצור קשר עם המוקד הטלפוני או לשלוח הודעת מייל שלאחריה יחזרו אליכם נציגים בניסיון לאתר את המחסניות הנכונות. לאחר מכן, תתבצע ההזמנה לכתובתכם.

ההתנהלות לאחר הביצוע

החלק היפה הוא שאינכם צריכים לעשות דבר. בתוך ימים אחדים ולעתים בהפרש של 1-2 ימים בלבד המשלוח פשוט יגיע לבית שלכם או למשרד שלכם: לא הודעת SMS ממרכז החלוקה, לא הודעה ורודה של דואר רשום מהדוור: נער משלוחים אצלכם בכתובת עם החבילה! כמובן שכל המוצרים יהיו עטופים באריזות המותג כשהם חדשים ומחכים לשימושכם.

המון לקוחות מרוצים

כל מי שרכש כאן דיו למדפסת HP, הזמין טונר או ביצע הזמנה משולבת מעיד כי נהנה משירות מעולה, תנאי אספקה מצוינים ומוצרים איכותיים. בואו להצטרף לחוג לקוחותינו, לחסוך 70% מעלויות ההדפסה הממוצעות שלכם, והכי חשוב – לחוש כי ישנה יציבות בנושא ההדפסה. בכך, תוכלו להבטיח מוצרי הדפסה תקינים בכל עת, ולומר לעצמכם שתמיד יהיה לכם מענה הדפסה במשרד או בבית. יש לכם על מי לסמוך: הזמינו מאתנו דיו למדפסת HP ותיהנו מתנאים חסרי תקדים!

טונר למדפסת
Uncategorized
stickyus_admin

איך להזמין טונר למדפסת במשלוח?

צריכים להזמין טונר למדפסת במשלוח? רוצים להיות בטוחים כי אתם מבצעים הזמנה נכונה? קראו את הטיפים הבאים, מהמומחים של אתר  http://toner-center.co.il/ אשר יסייעו לכם לבחור

קרא עוד »