האם כדאי לרכוש דיו למדפסת קריות או טונר למדפסת קריות שאינם מקוריים?

מהם ראשי דיו שאינם מקוריים? האם ישנם הבדלים באיכות ההדפסה בין דיו למדפסת קריות שהוא מקורי לזה שאינו מקורי?

ראשי הדיו והטונרים התואמים נכנסו לפני שנים רבות לארץ והביאו איתם ירידה משמעותית במחירי ההדפסה. הסיבה הראשונה לכך, היא התחרות שהם הכניסו במחירי דיו למדפסת קריות והסיבה השנייה היא המחירים של האפשרויות החלופיות. ההוזלה המשמעותית הביאה איתה שאלות רבות על איכות ההדפסה והתפעול התקין של המדפסת.

מהם הבדלי ההדפסה בין דיו למדפסת קריות מקורי ושאינו מקורי?

היום ישנן שלל חברות שמציעות ראש דיו למדפסת קריות ולשאר חלקי הארץ. הדיו שאינו מקורי יציע לרוב איכות הדפסה גבוהה, ממש כמו של ראש הדיו המקורי. הסיבה לכך שנכתבה המילה "לרוב" היא שרק חברות איכותיות יכולות להציע את אותה איכות. מכאן באפשרותך להבין כי ישנה חשיבות למקום ממנו מתבצעת הרכישה. חברת ראשי דיו למדפסת מבצעת בדיקה מקדימה של כל חברה לפני שהיא מוכרת לקהל הרחב ובכך מבטיחה לך איכות הדפסה גבוהה בכל קניה.

השאלות שעלייך לשאול את החברה לפני רכישת דיו או טונר למדפסת קריות

בין אם יש לך צורך לרכוש דיו למדפסת קריות או טונר למדפסת קריות, ישנן מספר שאלות שבאפשרותך לשאול כדי להבטיח את הקנייה הנוחה לך ביותר:

  • מהן העלויות של כל אפשרות? באפשרותך לבקש לקבל מידע על עלויות טונר למדפסת קריות או דיו וזאת כל עוד אלו מתאימים למדפסת שלך.
  • כמה עולה הדפסה יחידה בכל אפשרות? כל ראש דיו למדפסת קריות מספיק לכמות שונה של הדפסות ועלייך לברר כמה תעלה לך כל הדפסה יחידה כדי לבצע את הקניה המשתלמת ביותר.
  • כיצד תגיע אלייך הקנייה? אין כל צורך לצאת מהבית והעבודה כדי לרכוש דיו או טונר למדפסת קריות. כל שעלייך לעשות הוא לספק את כתובת המשלוח הנוחה ביותר עבורך.
  • מהי האחריות בעת ביצוע הרכישה? באפשרותך לחסוך עד 70% מעלויות רכישת דיו למדפסת בקריות ואין זה משנה אם מקום מגורייך הוא קריית ביאליק, קריית מוצקים, קריית אתא או שאר האזור. כך או אחרת המטרה שלך תהיה לבצע רכישה בטוחה ולשם כך ראשי דיו למדפסת מציעה לך אחריות שנתית בכל קניה.

דיו למדפסת קריות – עבור אלו מדפסות אפשר לרכוש דיו שאינו מקורי?

ישנן חברות שונות המייצרות מדפסות. בניהן אפשר למצוא את HP, BROTHER, EPSON, LEXMARK ולכל חברה ישנם שלל דגמים של מדפסות. לא כל ראש דיו או טונר מתאים בדיוק לכל מדפסת ואחד הקריטריונים החשובים ביותר בעת הקנייה היא לרכוש את הראש הנכון.

כדאי לדעת כי עבור רוב סוגי המדפסות ורוב הדגמים, ניתן למצוא דיו או טונר למדפסת קריות תואמים ולחסוך עד 70% מעלויות ההדפסה. בבדיקה מקדימה מול ראשי דיו למדפסת, יבקש ממך הנציג לדעת איזה סוג מדפסת יש לך ובהתאם יציעה את הפתרונות השונים תוך שייתן לך מידע על כמויות ההדפסה לכל פתרון כדי לחשב את העלות להדפסה יחידה.

מדוע מומלץ לרכוש טונר למדפסת קריות ודיו דרך ראשי דיו למדפסת

חברת ראשי דיו למדפסת מתמחה בתחום ההדפסה ובוחנת כל ראש דיו וטונר לפני שהיא מציעה אותם לקהל הרחב. כדי להבטיח לך רכישה קלה, זולה ואמינה, החברה מעמידה לרשותך נציגי שירות שישמחו לבחון כיצד להוזיל בצורה משמעותית רכישת דיו למדפסת קריות וטונר, בסיום הרכישה היא שולחת את המוצר עד לכתובתך ומבטיחה אחריות שנתית בכל רכישה.

טונר למדפסת
Uncategorized
stickyus_admin

איך להזמין טונר למדפסת במשלוח?

צריכים להזמין טונר למדפסת במשלוח? רוצים להיות בטוחים כי אתם מבצעים הזמנה נכונה? קראו את הטיפים הבאים, מהמומחים של אתר  http://toner-center.co.il/ אשר יסייעו לכם לבחור

קרא עוד »