היכן מומלץ לרכוש דיו? בחנות פרונטלית או מקוונת? דבר המומחים

מדוע מקור רכישת די או טונר חשוב ביותר עבור הצרכן? על מה מעיד מקום הצריכה, ומה ניתן ללמוד ממנו? האם תהיה השפעה בתחום הכלכלי? בתחום איכות המוצרים? הבה ונבחן את מציאות ההתנהלות של החברות והחנויות השונות לדיו וטונרים.

רכישת דיו או טונר בחנות פרונטלית

יתרונות: ליד הבית או העסק, סביר להניח כי כדיירי או עובדי המקום יש לכם קשרים טובים עם צוות המכירות, אתם מכירים את החנות, כשאתם נכנסים אליה אתם גם יודעים איפה נמצאים המוצרים שאתם מחפשים ולא צריכים להתעכב על חיפושים. החיסרון הוא שמדובר גם בחנות חומרה, ולא רק בחנות דיו וטונרים. ככזו, היא נדרשת לעסוק גם בחומרה, כולל לנהל מדיניות החזרות מפרכת מול לקוחות שידרשו את המקסימום עבור הכסף הרב שהם משלמים. לכל אלו נלווית גם שכירות יקרה על חנות באזור מסחרי בישראל. האילוצים הללו משאירים מעט מאד מקום ליזם החנות לנהל מדיניות של שיפור איכות הדיו והטונרים. הוא לא יכול להחזיק מעבדה עצמאית, תלונות מלקוחות הוא פותר באמצעות קשרים לא יעילים עם המשווקים, ונראה כי אם נפלתם על מחסנית או טונר פגומים אין כמעט מי שיסייע לכם להיחלץ מכך, בוודאי שלא מהיום להיום.

רכישת דיו או טונר בחנות אינטרנטית

בחנות האינטרנטית אתם נכנסים לאתר וובי שאינכם מכירים, החשש שמדובר באתר פישינג או זיוף ניכר, בייחוד אם זו גלישה ראשונה שלכם בו, ובכלל – אם יש לכם חנות פרונטלית קרובה אתם שואלים את עצמכם למה לא לקנות שם ולגמור עניין? התשובה לכל אלה היא אחידה. רק בחנויות המקדישות את פועלן דרך האינטרנט ניתן לרכוש דיו או טונרים איכותיים. שם, אין עלויות שכירות, אין עלויות על קו אחזקת מוצרי חומרה יקרים, ולכן יש משאבים מכובדים לטיפול באיכות הדיו או הטונר, משלוח שלהם למעבדה, ביצוע בדיקות ומכירה במחיר נוח, שלא תמצאו כמוהו בשום חנות פרונטלית. אם אתם חוששים שמדובר בפישינג, ניתן ללחוץ על כפתור צור קשר ולטלפן לנציג החנות לווידוא האותנטיות שלה. מובטח יחס מקצועי לכל לקוח, ושירות משלוח עד לביתו או לכתובת בית העסק שלו. כמו כן, מובטחת תמיכה מלאה במוצרים שתרכשו, החל מהכנסתם למדפסת בפעם הראשונה ועד שאלות טכניות העוסקות במשקל המוצר ובתקינותו.

 

טונר למדפסת
Uncategorized
stickyus_admin

איך להזמין טונר למדפסת במשלוח?

צריכים להזמין טונר למדפסת במשלוח? רוצים להיות בטוחים כי אתם מבצעים הזמנה נכונה? קראו את הטיפים הבאים, מהמומחים של אתר  http://toner-center.co.il/ אשר יסייעו לכם לבחור

קרא עוד »