חנות מקוונת לרכישת דיו או טונר למדפסת – הספק הטוב ביותר שלכם למוצרים מתכלים

רכישת דיו או טונר למדפסת היא מהלך קריטי המצביע על שיפור או דרדור הרווחיות בבית העסק. ישנן חנויות המוכרות מוצרים מתכלים ביוקר רב, לצד חנויות בהן המחיר נמצא ברצפה. בשונה מהמון תחומי צרכנות אחרים, בתחום זה – מיד תיווכחו כי הספק הזול יותר הוא גם הספק הטוב יותר, זה שמחזיק בעתודת המוצרים האיכותית יותר. כיצד זה עובד, ומדוע יש עדיין צרכנים שמשלמים ביוקר רב על מוצר נחות?

אלמנט הנוחות – ליד הבית או חיפוש באינטרנט

הלקוח שמעדיך לשלם מחיר יקר על דיו או טונר ולקבל מוצר בינוני הוא לקוח שמבחינת ההתנהלות היומיומית שלו בנושא סידור הבית והעסק הוא מאד שמרן. יוזמות חדשות של חיפוש אינטרנטי מרתיעות אותו. הוא מכיר את מוכר חנות המחשבים ליד הבית ותלוי בו לרכישת מוצריו. המוכר, שמצד אחד מחזיק בעתודות ציוד מחשוב, כולל מחשבים שלמים למכירה, ומצד שני משלם שכירות מופקעת במרכז אזור עירוני, חייב למכור ביוקר רב כל מחסנית או טונר על מנת לשרוד ולהצדיק את פועלו הכלכלי. בפועל, אין לו משאבים מספקים לבדיקת המוצרים, להקצאת מעבדות בדיקה, לבחירה טובה יותר של הספקים והיצרנים שעובדים איתו, וכד'. בשל כך, נאלץ הצרכן לספוג מוצרים לא איכותיים ולהתנהל בשגרה של החלפות והחזרות, העיקר להישאר בטווח הקרוב לבית בלי לקחת יוזמות באינטרנט. האמת היא שבחנות האינטרנטית לא רק שהמחיר נמוך בהרבה, המוצר כמעט תמיד יגיע איכותי וללא פגמים.

חנות אינטרנטית – המקום היחיד שלוקח את הדיו והטונר שלכם ברצינות

בחנות זו לא עוסקים בשיווק מוצרים זולת דיו וטונר. בשל כך, מתפנה החנות לעסוק רק בענף זה, לעומקו. היא בוחנת את המוצרים שלרשותה במעבדות ולא מהססת לבצע החזרים ואף לבטל קשרים עם ספקים שנמצאו לא איכותיים באופן עקבי. חנות כזו שולטת בשוק ומתעלת את המחיר אך ורק לטובתכם, וזאת בזכות מוניטין חיובי שהיא יצרה מול הספקים והיצרנים, המאפשר לה לבחור את יבואני הדיו שלה ולספק לכם את התכולה הטובה ביותר, גם אם תבחרו לרכוש מוצרים תחליפיים ולא מחסניות וטונרים מקוריים.

שירות מלא עבור כל רכישה באינטרנט

השירות כולל הובלה לבית העסק ישירות, הנחה של עשרות אחוזים בהשוואה למחיר השוק ותמיכה טלפונית ובאימייל למוצרים שנרכשו. נציגי החברה זמינים גם עבור לקוחות חדשים המתעניינים ברכישת דיו או טונר בפעם הראשונה עבור אמצעי ההדפסה שברשותם.

 

 

טונר למדפסת
Uncategorized
stickyus_admin

איך להזמין טונר למדפסת במשלוח?

צריכים להזמין טונר למדפסת במשלוח? רוצים להיות בטוחים כי אתם מבצעים הזמנה נכונה? קראו את הטיפים הבאים, מהמומחים של אתר  http://toner-center.co.il/ אשר יסייעו לכם לבחור

קרא עוד »