טונר למדפסת – טונר תואם למדפסת איכותי במחיר משתלם

מחפשים טונר למדפסת? טונר תואם למדפסת איכותי במחיר משתלם רק אצלינו. טונר למדפסת קונים אצל המקצוענים. משלוח עד בית הלקוח. היכנסו לאתר קבלו מידע אשר יחסוך לכם כסף.

איך בוחרים טונר למדפסת?

נגמר לכם הטונר במדפסת ואתם נדרשים להחליפו? איך תבחרו טונר למדפסת? ישנם מספר סוגי טונרים אשר ניתנים לשימוש. אך איך נבחר טונר למדפסת אשר יתאים לדגם המדפסת שלנו?, יספק הדפסות איכותיות? יפעל בצורה תקינה?  קיימת תחרות גדולה בין כל יצרני ומשווקי דיו למדפסת וכן הטונרים. לפעמים ממש קשה להבדיל בין הטונר המקורי לתואם. טונרים חשוב לרכוש במקום מורשה, אמין ומקצועי. המוצר אינו זול ולכן חשוב להשקיע מחשבה בטרם קנייה. רכישה חכמה תחסוך לנו בעלויות. במאמר זה תקבלו טיפים חשובים מה חשוב לדעת לפני רכישת טונר? וכן מה הם ההבדלים בין טונר תואם לטונר מקורי?

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים טונר?

  • טונר למדפסת תואם הינו זול, אך לא מתאים לכל המדפסות. חברות המדפסות מזהירות ששימוש בטונר חליפי או תואם לא יזכה את הלקוח באחריות למדפסת, במידה ונגרם נשק עקב שימוש בטונר תואם.
  • בדקו מהי תפוקת ההדפסה הניתנת מטונר? על פי סוג ההדפסות שאתם מבצעים. אם זה תמונות או טקסטים התפוקה תהיה שונה.
  • חשוב להתאים את מחסנית הטונר התואם בצורה מדויקת למדפסת, אחרת היא לא תזהה ולא תפעל.

מהם ההבדלים בין דיו למדפסת לבין טונר למדפסת?

דיו למדפסת הינו נוזלי, לעומת טונר למדפסת שהינו אבקתי. דיו למדפסת מוזרק לדף ההדפסה בעזרת חרירים קטנטנים שנמצאם בראש הדיו. בטונר האבקה מתפזרת רק על מקום שעבר צריבה על ידי קרני הלייזר. רק לאחר מכן האבקה נדבקת לאזור שנצרב וכך נוצר השלב הראשוני בהדפסת התמונה. מחיר הטונר יקר יותר מאשר דיו למדפסת, אך הטונר חסכוני יותר ותפוקת הדפים המודפסים גדולה יותר.

ההבדל בין טונר מקורי לטונר תואם

טונר מקורי אמנם יקר יותר מטונר תואם וזאת בגלל שהינו מיוצר אצל יצרן המדפסות, עליו חלות הוצאות גדולות בעת הייצור והדאגה לתוצר איכותי ואמין.  טונר תואם מיוצר על ידי יצרנים שונים הוא זול יותר, ואיכות ההדפסה די קרובה למקור. חשוב לבדוק, להשוות מחירים, לקבל ייעוץ מתאים מאיש מקצועי, לרכוש רק במקום אמין ומוכר. טונר תואם יכול לתת מענה טוב לשימוש שלכם, אך יחד עם זאת לקחת בחשבון את ההשלכות במקרה של תקלה.

 

טונר למדפסת
Uncategorized
stickyus_admin

איך להזמין טונר למדפסת במשלוח?

צריכים להזמין טונר למדפסת במשלוח? רוצים להיות בטוחים כי אתם מבצעים הזמנה נכונה? קראו את הטיפים הבאים, מהמומחים של אתר  http://toner-center.co.il/ אשר יסייעו לכם לבחור

קרא עוד »