כיצד מומלץ לרכוש דיו וטונרים למדפסת בימינו?

רכש של דיו וטונרים מומלץ לעשות בחנות מומחים המשווקת מוצרים אלו. בשונה מחנות מחשבים ומדפסות כללית, חנות העוסקת רק במוצרים מתכלים תטפל בהם בדרך הכי מקצועית ותדאג ליישם יבוא איכותי של מוצרים מעולים. בחירת החנות שתשווק חכם דיו וטונרים צריכה להתבצע על בסיס אמות המידה הבאות.

אספקת דיו וטונר איכותיים גם מקורי וגם תחליפיים

בין אם תחליטו לרכוש דיו או טונר מקוריים ובין אם ההחלטה תהיה לרכוש אותם בגרסה תחליפית כלשהי, חשוב להקפיד על איכות, להגיש לכם תמיד מחסנית מלאה ועטופה על פי התקן. עשיתם הזמנה ושלחו לכם מחסנית מרוקנת משמעותית, או שלא באריזה שנראית שלמה? תתלוננו ותעברו לחנות מקצועית, כזו שבתוכה נעשות רק עסקאות אמינות וישרות של אספקת דיו וטונרים. חנות כזו צריכה להחזיק במעבדת תיקונים ולבחור לעבוד רק עם ספקי מוצר איכותיים.

ביצוע משלוחים לכתובת היעד

חשוב לדאוג לכך שיתבצעו משלוחים לכתובת או לנקודת איסוף סמוכה לכתובת היעד. שירות דיו או טונר מקצועי הפועל רחוק מאזורכם צריך לספק לכם מענה משלוחים על מנת לחסוך זמן הגעה ולייעל את קבלת המוצרים למשרדכם, הלכה למעשה.

עבודה עם תכולה איכותית בלבד

צוות עובדי חנות דיו או טונר מקצועית צריך לדעת היטב עם מי הוא עובד, ולהישאר רק עם ספקי מוצרים איכותיים באמת. הוא צריך לשמור עם הספקים על יחסי עבודה טובים על מנת שהוא יוכל לבצע בשמכם החזרים במקרה של תקלה.

מחירים אטרקטיביים

כמובן שתמורת ההקרבה שעשיתם, לפיה החלפתם את ספק הדיו או הטונר מהשכונה שלכם, בספק שאינכם מכירים ושעובד רק עם משלוחים, אתם צריכים להיות מתוגמלים במחיר שתשלמו. בדרך כלל, רכישה מהאינטרנט, גם בלי שתבקשו, תגרור עלויות של 60-70% פחות מהעלויות בחנויות הפרונטליות.

תודעת שירות גבוהה

היום אתם מזמינים דיו וטונר למדפסות. מחר זה יכול להיות שותף עסקי שלכם, שאינו בקיא בתחום המדפסות ולא יודע לזהות את ראשי הדיו והטונר שלו. עובדי חנות דיו או טונר צריכים לסייע במידת האפשר ללקוח המתקשר לזהות את הדיו או הטונר שלו, במקום להמתין שאתם או מומחה מחשבים כלשהו ישובו אליו. כך, נוצר ייעול במשלוחים וגם מתן הרגשה טובה ללקוח המזמין.

 

טונר למדפסת
Uncategorized
stickyus_admin

איך להזמין טונר למדפסת במשלוח?

צריכים להזמין טונר למדפסת במשלוח? רוצים להיות בטוחים כי אתם מבצעים הזמנה נכונה? קראו את הטיפים הבאים, מהמומחים של אתר  http://toner-center.co.il/ אשר יסייעו לכם לבחור

קרא עוד »