כל מה שרציתם לדעת על בחירת חנות דיו או טונר

בואו ללמוד את כל מה שחשוב על בחירת דיו וטונר. במאמר זה נעסוק במוצרים שונים המספקים חומר הדפסה למדפסות שלכם. חשוב להכיר היטב את התחום אם אתם מרבים להשתמש במכשיר זה וללמוד כיצד לעבוד עם ספקים, לוודא את טיבם ולהבטיח שהם מספקים מוצרים זולים אבל גם איכותיים.

רכישת מוצר תחליפי: האם כדאי? ובאלו תנאים?

מוצר תחליפי הוא ראש דיו או טונר שלא יוצרו על ידי יצרנית המדפסת אלא על ידי חברה פרטית בינונית-קטנה. מומלץ לבדוק מי היא החברה ושיש עליה המלצות, אבל גם אם ביצעתם זאת, חשוב לבצע בדיקה פרטנית של טונר או של ראש דיו שאתם רוכשים, למדוד באמצעות משקל (בחנות, לבקשתכם) שהחומר במחסנית התחליפית זהה בכמותו לחומר במקורית ושטיבו שריר וקיים, הוא לא יבש וניתן לשימוש לכל אורח חייו. מוצר תחליפי כזה חוסך לכם עשרות שקלים בהשוואה לרכישת מוצר מקורי, ובמדפסות הלייזר זה עשוי להגיע למאות בודדות של שקלים.

חנות דיו וטונר המספקת מוצרים מתכלים בלבד – יתרון

חנות כזו מתמקצעת רק בתחום המתכלים, ולכן היא עושה את עבודתה על הצד הטוב ביותר, עובדת עם מעבדה מקצועית לבדיקת משלוחים, בוחרת את ספקי המוצרים המתכלים הטובים ביותר, ולרוב נמצאת בקשרי מסחר טובים עם יצרנים מקוריים כדוגמת HP וקאנון, מהם היא עשויה לעתים להשיג מחירים בלעדיים. כאשר בדקתם ומצאתם כי ישנה חנות שמוכרת אך ורק דיו וטונרים, הגדלתם את הסיכוי לשירות מקצועי על המוצרים שאתם עומדים לרכוש וגם את הסיכוי לתמיכה במוצרים הללו במקרה של תקלה, יובש או פגם אחר במשלוח.

משלוחים, מבצעים והנחות – דברים שחשוב מאד לבדוק לפני שקונים

משלוחים עד לכתובת בית העסק שלכם – יתרון, חוסך לכם הוצאות על תחבורה וזמני איתור של השליח. מבצעים והנחות המתקיימים על בסיס סיטונאי או על מוצרים ספציפיים לרגל תקופה מסוימת (חג, יום צרכני מיוחד כמו בלאק פריידי, וכד') יכולים לחסוך בעלות הקנייה שלכם. מומלץ לבדוק שהחנות מיישמת משלוחים מלאים ודוגלת בהנחות ובמבצעים מיוחדים על מנת להבטיח מחיר קנייה טוב, שיתיישב עם הצרכים העסקיים שלכם בסבירות גבוהה.

 

דיו למדפסת
Uncategorized
stickyus_admin

דיו למדפסת HP מחנות מקוונת

דיו למדפסת הוא מוצר שלא הייתם מעוניינים לרכוש ממקום שאינכם מכירים ואינכם סומכים על טיבו במאת האחוזים. בדיוק משום כך, אין כמו הזמנה מחנות באינטרנט.

קרא עוד »