רכישת טונר למדפסת אלעד עבור המשרד ורכישת דיו למדפסת אלעד לבית

מה יותר זול לקנות, דיו או טונר למדפסת אלעד? מדוע ישנם הבדלים בין המחירים של ראשי הדיו והטונרים? כמה אפשר לחסוך בעלויות ההדפסה? מהי הדרך הנוחה ביותר לקנות ראש דיו וטונר?

בין אם יש לך מדפסת לייזר ובין אם מדפסת דיו, יש לך צורך מדי פעם לקנות דיו או טונר למדפסת אלעד וכדי לבצע את הקנייה הטובה ביותר עלייך לדעת גם כמה ניתן לחסוך בה.

מחיר דיו למדפסת אלעד לעומת מחירם של טונרים

מחירו של טונר למדפסת אלעד הוא גבוה יותר ממחירו של ראש דיו וזאת כשבוחנים את עלות היחידה עצמה. עם זאת, כל טונר יכול להספיק לכמות הדפסות רבה יותר ולכן בחישוב עלות של הדפסת עמוד יחיד, מחיר ההדפסה במדפסת הלייזר יהיה זול יותר ממחירו של הדפסה בדיו.

החברות השונות בחנו את אופי המדפסות ומצאו כי ממוצע ההדפסה בכל עמוד הוא 5%. כלומר, יש כיסוי צבע (שחור או צבעוני) שמאפיין את ההדפסות ובהתאם לכך הן נותנות מידע לכמה עמודי הדפסה כל ראש דיו וטונר יכולים להספיק. הדרך הטובה לחשב את המחיר של הטונר מול ראש דיו למדפסת אלעד הוא לקבל את המחיר, את מספר העמודים שהוא יכול להדפיס ובהתאם באפשרותך לחשב את עלות ההדפסה היחידה ולרכוש את המוצר הזול ביותר עבורך.

איזו מדפסת יש לך ואיזה דיו למדפסת אלעד עלייך לקנות?

קניית דיו או טונר למדפסת אלעד צריכה להיות פשוטה ונוחה. היא צריכה להתאים לאופי השימוש במדפסת שלך וכדי לבצע את הקנייה כל שעלייך לדעת הוא מה הדגם של המדפסת שלך. ברוב המדפסות מספר וסוג הדגם מצוין על המכשיר, בחלק הקדמי או העליון. בשיחת הטלפון עם נציג השירות יהיה עלייך לתת את המידע על המדפסת כדי שהוא יוכל להציע לך את ההצעה המשתלמת ביותר.

מעבר לכך שחשוב לדעת איזו מדפסת יש לך, חשוב גם שנציג השירות יבין מהם הרגלי ההדפסה שלך וכמה היא שימושית אצלך. ברור כי אם יש לך ילדים גדולים בבית והמדפסת היא ביתית, ייתכן והיא עובדת אחת למספר ימים ואפילו שבועות. לעומת זאת, אם יש לך עסק או משרד, ייתכן והמדפסת עובדת ללא הפסקה. חשוב לדעת כי כל ראש דיו או טונר למדפסת אלעד מתאימים לכמות הדפסות שונה. המטרה שלך צריכה להיות רכישת המוצר הנכון לך ובהתאם גם המשתלם ביותר.

באפשרותך לחסוך עד 70% בעלויות ההדפסה

הסיבה לכך שנציג השירות ירצה לדעת כמה המדפסת שלך שימושית היא היכולת שלו להתאים לך את הדיו או הטונר הטובים לך. עבור כל מדפסת יש מוצרים אותם ייצרה החברה המקורית ומוצרים תואמים. כלומר, לחברת HP, BROTHER, LEXMARK ואחרות יש ראשי דיו וטונרים שאינם יוצרו על ידן אך אלו נותנים את אותן תוצאות הדפסה. בבחירה נכונה של טונר או דיו למדפסת אלעד המתאימה למדפסת וכמות ההדפסה, באפשרותך לחסוך עד 70% מעלות ההדפסה היחידה.

בשיחה עם נציג השירות באפשרותך לשאול כמה עמודים יכול כל ראש דיו וטונר להדפיס ובהתאם לבצע חישוב עלויות ולבחור דיו או טונר למדפסת אלעד שיתאים לשימוש שלך ויהיה הפתרון הזול ביותר עבורך.

לקנות דיו או טונר בקלות ובדרך הנוחה לך

חברת https://www.comjet.co.il/ שמחה לעמוד לרשותך ולהציע לך קנייה נוחה, זולה ובאחריות מלאה. החברה בוחנת היטב את שלל המוצרים הנמכרים דרכה ובכך מציעה לך גם חיסכון משמעותי של עד 70% בעלויות ההדפסה וגם אחריות שנתית מלאה. בין אם יש לך צורך לקנות דיו למדפסת אלעד ובין אם טונר, אנו כאן כדי לתת מענה עוד היום בטלפון: 072-3300918.

טונר למדפסת
Uncategorized
stickyus_admin

איך להזמין טונר למדפסת במשלוח?

צריכים להזמין טונר למדפסת במשלוח? רוצים להיות בטוחים כי אתם מבצעים הזמנה נכונה? קראו את הטיפים הבאים, מהמומחים של אתר  http://toner-center.co.il/ אשר יסייעו לכם לבחור

קרא עוד »