רכישת טונר למדפסת SAMSUNG מחנות מקוונת – הכי משתלמת

אם אתם מחפשים חנות לרכישת טונר למדפסת SAMSUNG הכי טוב לעשות את ההזמנה מהבית, מול המחשב באמצעות חיבור לאינטרנט. מרכזי המכירה האינטרנטיים אינם תלויים בחסמי-מכירה מכל סוג: הם פועלים במחסנים שם הם מחזיקים מעבדות בוטיק לבדיקת המוצרים לפני משלוח, חתומים על חוזי יבוא נוחים וזולים ואלו מאפשרים להם למכור לכם במחירי רצפה כל טונר למדפסת שאתם צריכים. בחנות ספציפית זו – מדיניות השירות היא מעל ומעבר: הגעה עד בית/משרד הלקוח, ייעוץ לגבי רכישת דגמים ספציפיים של טונר למדפסת SAMSUNG ונכונות רבה לעזור לכל לקוח אשר נתקל בבעיות בנושאי הדפסה.

הזמנתם טונר? המשלוח כבר בדרך אליכם

לא זו אף זו שהמשלוח בדרך לעיר או ליישוב שלכם, הוא בדרך לבית או למשרד הספציפי אותם ציינתם בהזמנה. השליח, מטעם דואר ישראל, יגיע עם רכבו עד לבית וימסור לכם את החבילה כשהיא שמורה היטב: אין הזמנות לבוא לדואר וגם לא לחנות שמהווה מרכז חלוקה. על הזמנה מזכה אתכם בביקור בית/משרד מטעם הנהג.

שירות נגיש לכל דורש

אנו מגיעים לכל דורש ומספקים לו את המוצרים להם הוא זקוק. הדבר נעשה באמצעות הטלפון או השארת הודעה באינטרנט. היא מכילה מסר לפיו הוא לא יודע מהו הדיו או טונר הלייזר שהוא צריך? אנחנו נברר מהי המדפסת שלו באמצעות סימנים מזהים. במידה והוא או מי מטעמו הזמין בעבר, נעיין בכרטיס הלקוח ונספק את ההזמנה הקודמת, במידה והמדפסת לא שונתה מאז.

מקצועיות חסרת פשרות

המקצועיות שלנו היא גם כלפי הספק וגם כלפיכם (כלפי הלקוחות). הספקים שלנו מכירים אותנו ויודעים שאנחנו לא מתריעים בפניהם על בעיות בעלמא, אלא רק כאשר אכן ישנה בעיה של ריקבון במחסנית, תקלה כלשהי באיזשהו טונר, וכד'. מאידך, על שירות לקוחות פיקס אנחנו לא מוותרים, ואנו בודקים בשבילכם את המוצרים לפני המשלוח. הנם נמצאו פגומים. אנחנו נשלח לספק, ואתם תקבלו מצרים חדשים ותקינים. בדרך זו נוצרה לנו תדמית טובה שמאפשרת לספקים למכור לנו בזול מוצרי טונר למדפסת. כך, גם אנחנו יכולים למכור לכם בתעריף נוח ולחסוך לכם כ- 70% מעלויות ההדפסה אלמלא הייתם מזמינים מכאן. נסו את מוקד ההזמנות שלנו ותחושו מהו חיסכון!

 

טונר למדפסת
Uncategorized
stickyus_admin

איך להזמין טונר למדפסת במשלוח?

צריכים להזמין טונר למדפסת במשלוח? רוצים להיות בטוחים כי אתם מבצעים הזמנה נכונה? קראו את הטיפים הבאים, מהמומחים של אתר  http://toner-center.co.il/ אשר יסייעו לכם לבחור

קרא עוד »