שאלות ותשובות על מחסניות דיו למדפסת CANON ו- HP

יש לכם שאלות על דיו למדפסת HP? זקוקים למידע מכווין לפני שתחליטו אם לקנות דיו למדפסת CANON מקורי או תחליפי? כיצד תדעו שהתחליפי אינו חסר ואינו מבוסס על חומר באיכות ירודה?  כאן, תוכלו לקבל מידע מלא על בחירה נכונה של מחסניות דיו למדפסת, תוך הבטחה כי מדובר על מוצרים איכותיים, וגם במחירים שווים לכל כיס.

אומרים שמקורי זה המוצר האיכותי מבחינה כימית וכמותית, ותחליפי זה בדיוק ההיפך. למה לקנותו?

דיו תחליפי זול יותר מאשר דיו מקורי בכל מקום, ולא רק כאן. ברם, בשונה משאר המקומות, כאן לא ממהרים לאפסן על מדפי המכירה כל מוצר תחליפי שהגיע לשורותינו. דיו למדפסת HP או CANON שהגיעו לא מקוריים, אלא תחליפיים – נבדקים היטב במעבדות, נבדקים היטב על ידי נסיינים, מזוהים בהם הפגומים, והם נשלחים חזרה לספק. מוצרים איכותיים עם תערובת כימית איכותית ובמשקל מלא כמו של המקוריים, מועברים למדפי המכירה.

מדוע להעדיף חנות הזמנות באינטרנט מהחנות ברחוב כשזה מגיע לרכישת דיו?

חנות הזמנות באינטרנט הוא מקום שלוקח אתכם, את העובדים שלכם ואת בני המשפחה שלכם במלוא הרצינות. מחזירים לכם טלפון אם הם ביקשו בשל כך שהם לא בטוחים בהזמנתם. בנוסף, דיו למדפסת של חנות באינטרנט נבדק הרבה יותר לעומק מאשר התואם לו בחנות במרכז העיר, חנות שסובלת מעומסים תמידיים, אשר אין לה כמעט זמן לבצע בדיקות מעבדה מקיפה לכל ראש דיו למדפסת.

כיצד מתבצע משלוח מטעמה של חנות באינטרנט?

בין אם הזמנתם דיו למדפסת CANON, ובין אם המוצר הוא של HP והאחרות, המשלוח תמיד ייארז היטב, במארז ידידותי וקל לפתיחה ויימסר במהרה לשליח דואר ישראל אשר יפקוד את מקומכם כעבור זמן קצר מאד, לעתים אף מהיום למחר. המשלוח המהיר, איכות המוצרים והמחיר הזול ששילמתם חוסכים לכם יחדיו כ- 70% מעלויות ההדפסה המקוריות, לוּ הייתם נשארים בחנות בקרן הרחוב. לכן, תמיד תעדיפו להתבסס על חנות באינטרנט, ליהנות גם מיעילות השירות, גם מאיכות המוצרים וגם מיחסי ספק-לקוח מהסוג הטוב, זה אשר נדיר למצוא במחוזותינו בשנים האחרונות. כשאתם בוחרים לרכוש מאתר אינטרנט, אתם פשוט בוחרים נכון עבורכם, עבור המדפסת שלכם ועבור כל מי שיבקש להשתמש בה.

דיו למדפסת
Uncategorized
stickyus_admin

טיפים לרכישת דיו למדפסת

דיו למדפסת מומלץ לרכוש בחנות אינטרנטית. בשונה מהחנות הפרונטלית, שלרוב עוסקת גם במכירת מחשבים וחומרה, חנות אינטרנטית מקדישה את כל משאביה לדיו למדפסת ולטונרים. היא

קרא עוד »
דיו למדפסת
Uncategorized
stickyus_admin

המדריך המלא לקניית דיו למדפסת

כדי לקנות דיו למדפסת מומלץ להיעזר במדריך הקצר הזה שישמש אתכם לקנייה נוחה, יעילה, זולה יותר ויחסוך לכם כאבי ראש מיותרים. ראשית כל, ההמלצה הראשונה

קרא עוד »